Otwieranie samochodów Tychy

Awaryjne otwieranie samochodów

Otwieranie zamków - z pozoru zwyczajna, codzienna czynność. Twój naturalny odruch, kiedy rano wychodzisz do pracy, wsiadasz do auta, wchodzisz do biura. Nie zastanawiasz się, jakim utrudnieniem okazałaby się nagła awaria, która pokrzyżuje wszystkie Twoje plany na konkretny dzień. Spóźnienie do pracy, na ważny egzamin, spotkanie biznesowe czy towarzyskie. "Złośliwość rzeczy martwych" - pomyślisz zapewne. Jednak zamiast tracić energię na frustrację z powodu zatrzaśniętych drzwi czy uszkodzonego zamka, zadzwoń do nas. Pogotowie ślusarskie dojedzie do każdego mieszkańca miejscowości Tychy, któremu potrzebna jest pomoc.

Naszą specjalnością jest awaryjne otwieranie samochodów osobowych, służbowych i dostawczych, znajdujących się w garażu, na parkingu prywatnym lub publicznym.

Wiemy, że usterki zaskakują w najmniej pożądanych chwilach, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, aby w dni robocze i święta świadczyć profesjonalne usługi, takie jak awaryjne otwieranie drzwi zatrzaśniętych, otwieranie aut lub awaryjne otwieranie zamków, które uległy uszkodzeniom mechanicznym.

Awaryjne otwieranie zamków we wszystkich pojazdach

Awaryjne otwieranie samochodów to nasza oferta dla zmotoryzowanych posiadaczy pojazdów:

  • osobowych
  • busów
  • dostawczych
  • różnych marek i modeli

Przemyślane działania, jakie podejmujemy na miejscu zdarzenia są ukierunkowanie nie tylko na sprawne rozwiązanie problemu, ale także awaryjne otwieranie zamków w sposób mało inwazyjny. Naszym celem jest awaryjne otwieranie drzwi aut bez uszkodzenia szyb czy elementów karoserii. Każde działanie konsultujemy z Tobą, aby wspólnie ustalić najlepszy plan postępowania, gdy zajdzie konieczność interwencji doraźnej.