System jednego klucza, system Master Key

Oferujemy montaż zamków w systemie jednego klucza (klucza generalnego)

System Master Key umożliwia dostęp do wszystkich zamków za pomocą jednego klucza.
W ten sposób zastępujemy cały pęk kluczy jednym, który otwiera określone zamki.
Daje również możliwość dostarczenia kluczy o różnym dostępie do poszczgólnych pomieszczeń i obiektów.
Dzięki temu zapewnia pełną kontrolę dostępu do pomieszczeń dla poszczególnych osób.

Zainteresownych prosimy o kontakt: tel. 885 505 105 

 

+48 885 505 105

Montaż zamków

Oferujemy usługi AWARYJNEGO OTWIERANIA ZAMKÓW, SAMOCHODÓW, MIESZKAŃ. Wymiana zamków, sprzedaż, naprawa, montaż zamków, serwis 24h/7dni w tygodniu.

 


Otwieranie aut, zamków, mieszkań, domów na terenie śląska oraz miast i okolic małopolski:
Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Chorzów, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Żory, Tychy, Orzesze, Mikołów, Bieruń, Lędziny, Chełmek, Pszczyna, Chrzanów, Olkusz, Trzebinia, Libiąż, Oświęcim.- Miewasz problem z niestandardowym zamkiem do drzwi?
- Znudziło Ci się ciągłe zmaganie z jego otwieraniem i szukasz sposobu, który poprawi komfort Twojego codziennego życia?
- Zamek uszkodził się?


Nie musisz już martwić się tym problemem. Oferujemy Ci profesjonalne usługi ślusarskie, dzięki którym żaden zamek w drzwiach do mieszkania, magazynu, samochodu nie będzie już powodem Twojej frustracji.

Kim jesteśmy?

Nasza firma funkcjonuje na śląskim i małopolskim rynku już od ponad siedmiu lat, dlatego możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz wieloma rozwiązanymi problemami, z którymi uporaliśmy się w przeszłości. Świadczymy usługi ślusarskie, specjalizując się głównie w różnych rodzajach zamków. Zwracając się do nas, otrzymujesz gwarancję szybkiego wykonania usługi, ale też fachowego podejścia, pełnego bezpieczeństwa i satysfakcji.

W czym możemy Ci pomóc?

Jako profesjonaliści dysponujemy wiedzą i umiejętnościami w szerokim zakresie usług dotyczących zamków. Naszą domeną jest pogotowie zamkowe, w ramach którego otworzymy każde drzwi i naprawimy każdy zamek. Jeśli zgubiłeś kluczyki do samochodu albo Twój klucz złamał się w zamku podczas jego otwierania, rozwiążemy Twój problem bez niszczenia drzwi. U nas możesz zamówić awaryjne otwieranie drzwi zarówno domu, jak i samochodu. Zatrzasnąłeś kluczyki wewnątrz samochodu? Nie masz przy sobie zapasowych i nie wiesz, jak dostać się do środka bez niszczenia drzwi Twojego pojazdu? Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem, dzięki któremu awaryjne otwieranie samochodu nie jest dla nas żadnym problemem. Masz kłopot?

Zagwarantujemy Ci:

- błyskawiczny dojazd do miejsca, w którym się znajdujesz,
- szybką diagnozę problemu i wybór metody jego rozwiązania,
- profesjonalne otwieranie drzwi, albo wymianę wkładki zamka bez pozostawiania śladów fizycznych i niszczenia drzwi,
- rozwiązanie problemu z każdym rodzajem zamka, także z opatentowanymi modelami markowymi.

Zadzwoń!
Copyrights Marlon 2012
Strona główna | Kontakt